Zombie film

Svět je v troskách. Virus byl poprvé zaznamenán v Japonsku 22.8.2018. Během několika dní se rozšířil po celém světě. Přenáší se kousnutím. Kousnutím od nakaženého. Od zombie. Moji ženu pokousali na jaře. Náš syn žije díky ní. Přežíváme spolu. Živoříme spolu. Přestáli jsme zimu. Byla krutá, ale schytali to i nemrtví. Ne, že by neměli co jíst, ale mráz jim nedělá dobře. Musíme se dostat na sever…

Jak bude vypadat cesta na sever? Co všechno našeho hrdinu s jeho synem cestou čeká a číhá?

Do té doby se těšte na nemrtvou porci hnilobné zábavy! Čeká nás trailer na samotný film, který bude demonstrací našeho filmařského umu. Mezi trailerem a samotným zombie filmem se odehraje další Zombie Walk Brno, potkáte nás na Majálesech a dočkáte se i velkého Zombie Runu! Rozhodně se nebudete při čekání na film nudit!

Hledáme posily!

Natočit zombie film samosebou není jen tak. I přes to, že jde o krátký film. Hledáme tedy zombie, nakažené i lidi, kteří by se rádi zapojili do natáčení. O maskování se bát nemusíte, bude o něj postaráno.

Pokud máte s filmovou nebo hereckou tvorbou jakoukoliv zkušenost, oceníme vaši chuť pomoci. Ozvěte se na Ondrej.Poustecky@ZombieWalkBrno.cz.

Kde se vzal nápad?

Léta mezi nemrtvými nám poskytla spoustu inspirace, kterou se pokusíme přetavit v krátký zombie film. Celý koncept napadl Pousťu při vymýšlení videa pro promo Zombie Walku Brno v roce 2016. Výsledkem nebylo promovideo, ale scénář pro krátký zombie film. Scénář se postupně rozvíjí za pomoci členů týmu, herců a našeho věrného partnera LiquidLatex.cz.